Стаття варта уваги?
Поділіться з друзями!

UNITE ВІТАЄ ЗАПУСК НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

Наприкінці року ДП “ДерждорНДІ” здійснило важливий крок в бік розвитку ринку кваліфікованого контролю якості будівництва доріг: був даний старт навчальним програмам підвищення кваліфікації інженерів з технічного нагляду та інженерів-консультантів, спеціалізованих за напрямком будівництва автомобільних доріг. В умовах інтенсивного “Великого будівництва” доріг виник підвищений попит на його фахове забезпечення на фоні дефіциту сертифікованих спеціалістів. Так, за даними порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, наразі реєстр атестованих інженерів-консультантів містить всього 213 записи. Це загальна кількість, до якої входять також анульовані сертифікати. Враховуючи те, що перелік включає фахівців залучених до всіх видів будівельних робіт та до того ж передбачає їх ранжування на 4 категорії відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, стає очевидною необхідність інтенсивної підготовки кадрів для потреб дорожньої галузі. 

Асоціація вітає запуск навчальних програм. Наразі сфера сертифікації ДП “ДерждорНДІ” охоплює найпростішу категорію інженера-консультанта, який може виконувати завдання тільки під керівництвом інженера-консультанта більш високої кваліфікації. Тому наступними рекомендованими кроками для насичення ринку потрібними фахівцями можуть бути: 

– розширення сфери сертифікації ДП “ДерждорНДІ” для підтвердження кваліфікації спеціалістів всіх вже передбачених чинним законодавством категорій;

– розробка професійних стандартів для закріплення спеціалізованих кваліфікаційних вимог до фахівців дорожньої галузі, зокрема інженерів-консультантів. 

Останні публікації

ВІДНОВЛЕННЯ ДОРІГ ПОТРЕБУЄ ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВСТВА: ПРОПОЗИЦІЇ UNITE

Читати далі

РОЗРОБЛЕНИЙ ЗА УЧАСТІ АСОЦІАЦІЇ ПРОЄКТ НАКАЗУ ОПРИЛЮДНИЛО МІНІНФРАСТРУКТУРИ

Читати далі

UNITE ПРОПОНУЄ ЗМІНИ ДО КОШТОРИСНИХ НОРМ

Читати далі

UNITE ЗАКЛИКАЄ ПОШИРИТИ КРАЩІ ПРАКТИКИ ЗАСТОСУВАННЯ УКРУПНЕНИХ ПОКАЗНИКІВ ВАРТОСТІ

Читати далі

МІНІНФРАСТРУКТУРИ ОПУБЛІКОВАНО ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ, РОЗРОБЛЕНИЙ СПІЛЬНО З UNITE

Читати далі

АСОЦІАЦІЄЮ ВНЕСЕНО ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ВОДІЇВ СПЕЦІАЛЬНИХ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ВІД ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ТАХОГРАФІВ

Читати далі

UNITE ВІТАЄ ЗАПУСК НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

Читати далі

UNITE ПРОПОНУЄ ОНОВИТИ ПЕРЕЛІК ПІДТВЕРДНИХ ДОКУМЕНТІВ КАЗНАЧЕЙСТВА

Читати далі

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ТАХОМЕТРІВ НА ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБАХ, ЩО ЗАДІЯНІ У ДОРОЖНЬОМУ БУДІВНИЦТВІ

Читати далі

ПІДТРИМУЄМО ЗНИЖЕННЯ СТАВОК ВВІЗНОГО МИТА ПРИ ІМПОРТІ БІТУМУ ТА ПРОПОНУЄМО ЗАПРОВАДИТИ НУЛЬОВУ СТАВКУ

Читати далі