Стаття варта уваги?
Поділіться з друзями!

ГАЛУЗЬ ОТРИМАЛА НОВЕ ДЖЕРЕЛО ПОПОВНЕННЯ СЕРТИФІКОВАНИМИ ФАХІВЦЯМИ

Наповнення ринку дорожньо-будівельних робіт кваліфікованими фахівцями – давня незадоволена потреба галузі. Дефіцит сертифікованих спеціалістів виник ще в довоєнні часи. А в умовах поточних оперативних ремонтів та майбутньої повоєнної відбудови країни ситуація загострюється.

Для вирішення цієї проблеми наприкінці 2021 року в ДП “ДерждорНДІ” стартували програми та в 2022 році відбулось навчання з підвищення кваліфікації інженерів з технічного нагляду та інженерів-консультантів, спеціалізованих за напрямком будівництва автомобільних доріг. Але одного навчання для виконання робіт недостатньо – потрібно пройти сертифікацію.  

Після останньої масштабної реформи сферу будівництва суттєво цифровізували. Покращення зазнали і кваліфікаційні сертифікати. Тепер паперові документи замінили записом в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. Проте функціонал для внесення в систему записів про видані органами із сертифікації персоналу сертифікати створили лише в листопаді. В той же момент до системи внесли відомості про перших випускників навчальних програм  ДП “ДерждорНДІ”.

UNITE вітає фахівців із новими можливостями. Більше фахівців кваліфікованих та продуктивних для галузі – швидше відновлення для країни.

Останні публікації

Зелений курс та дороги. Які стандарти та підходи ЄС?

Читати далі

Пропонуємо актуалізувати технічне регулювання матеріалів насипів

Читати далі

Закликаємо поширити реформу ціноутворення на інші інфраструктурні об’єкти

Читати далі

Безкоштовний CESMM4 тільки для України

Читати далі

Час оновлювати методику ціноутворення

Читати далі

Матеріали для насипів – звідки брати?

Читати далі

Законопроєкт 9027 дає можливість контрольованого перегляду цін договорів

Читати далі

Комерційні збитки агресії – загроза відбудові

Читати далі

Реформа ціноутворення в фокусі міжнародної преси

Читати далі

Закликаємо повсюдно використовувати CESMM4

Читати далі