Стаття варта уваги?
Поділіться з друзями!

UNITE налагоджує звʼязки із міжнародними бізнес-асоціаціями

Заклик UNITE до співпраці опублікувала Європейська асоціація асфальтобетонних покриттів (EAPA) в свіжому випуску свого журналу.   

EAPA була заснована в 1973 році як обʼєднання декількох європейських асоціацій асфальтного покриття. Наразі до її складу входять 17 таких асоціацій. Місією EAPA є забезпечити, щоб використання асфальту, як оптимального вибору для будівництва та обслуговування життєво важливої європейської дорожньої інфраструктури, було в повній мірі оцінене, просувалося і впроваджувалося.

У ознайомчому матеріалі UNITE презентовано основну інформацію про асоціацію. Серед поточних завдань ми виділили: адвокацію важливості дорожньої інфраструктури, впровадження міжнародних підходів та стандартів у будівництво доріг та оцінку вартості, усунення регуляторного навантаження на галузь та адаптацію законодавства до умов воєнного часу та потреб відновлення.

Ми сподіваємось, що співпраця з EAPA та іншими європейськими профільними обʼєднаннями дасть нам можливість налагодити обмін кращими практиками та стати частиною голосу галузі інфраструктури в Європі. Так в квітні як результат такої співпраці UNITE вже  забезпечила переклад та публікацію “Рекомендацій для дорожніх служб щодо досягнення цілей циркулярної економіки через утримання, повторне використання та переробку асфальту”

Останні публікації

Затримки виплат Мінфіном загрожують зриву зусиль з відновлення критичної інфраструктури

Читати далі

Закликаємо зберегти ключові напрацювання реформи ціноутворення

Читати далі

Робота та відновлення: запуск проєкту зі зручним пошуком вакансій

Читати далі

Просимо про сталий діалог держави та бізнесу з загальнобудівельного ціноутворення

Читати далі

Наше місце: соціальний проєкт учасника UNITE

Читати далі

Пропозиції до загальнобудівельного ціноутворення

Читати далі

Наші пропозиції до рекомендацій закупівель послуг з експлуатаційного утримання

Читати далі

Парламент зареєстрував Ініціативу UNITE

Читати далі

Особливості ціноутворення в схемах “проєктуй-будуй”

Читати далі